5. FOTOARTFESTIVAL 2013
  1. Home
  2. /
  3. 5. FOTOARTFESTIVAL 2013

11 – 27 października 2013, Bielsko-Biała

Przegląd fotografii światowej.

1_TT

Zdjęcie 2 z 49

KOMENTARZE WIDZÓW

„FotoArtFestival to unikalny „miks” – zdystansowane przyglądanie się temu, co przekazują nam twórcy fotografii z całego świata, przez swoje wystawy, poznanie – choćby w jakiejś części- ich samych, istotnych dla nich wydarzeń, kultury wartości, sposobu patrzenia na życie i otaczający świat, dyskusje na temat fotografii, życia,  sztuki, które sami toczymy nieustannie. Zaczynamy już podczas porannego łowienia klimatu miasta za pomocą aparatu, kontynuując, przez kolejne godziny oglądania wystaw, prezentacji autorskich, chwil wyrwanych na kawę, czy posiłek, aż po wieczorne, wspólne spędzanie czasu za znajomymi- tymi dawnymi i dopiero poznanymi – przy piwie, czy herbacie z cytryną, w półmroku, oraz gwarze tętniących życiem knajpek. Wolę cieszyć się tym,  że istnieją ludzie zafascynowani fotografią, którzy potrafią, mimo wielu utrudnień i przeciwności, realizować już po raz piąty tak niezwykłe wydarzenia. Na pytanie,,czy warto?’ każdy musi odpowiedzieć sobie sam, gdyż każdy z nas za wartościowe uznaje co innego.

Bez „poznania” trudno jednak wyrobić sobie własne zdanie. Polecam więc wybranie się na FotoArtFestival, gdyż – moim zdaniem –  jest to nie tylko festiwal fotografii, ale i festiwal poznawania – świata, drugiego człowieka,  oraz siebie. ,,Warto?”:) ” – „KADR”

„Gratuluję niezwykłego festiwalu! Bielsko-Biała to w tym czasie prawdziwe miasto fotografii i fotografików.” – Katarzyna B.

„Tradycyjnie, po raz kolejny, gratuluję znakomitej imprezy! Szacunek dla Państwa!” – Krzysztof W.

„Dziękuję Wam bardzo za ten festiwal, a właściwie FESTIWAL! Było cudownie za sprawą Was, ale także za sprawą zdjęć, które dzięki Wam moje oczy mogły zobaczyć i się sycić. Było pięknie!!!” – Henryk M.

„Chciałbym podziękować za ogrom pracy włożony w przygotowanie i przeprowadzanie Maratonu i oczywiście wszystkich wystaw. Bardzo dziękuję za możIiwość uczestniczenia w wyjątkowych spotkaniach i zweryfikowania swojego rozumienia fotografii, w nadziei na odnalezienie własnej drogi.” – Janek S.

„Jeszcze raz chciałam podziękować za wszystkie wartości dodane współpracy z Państwem.

– Za przeżycia artystyczne

– Za przeżycia duchowe

– Za atmosferę (Jak powiedział pan Tomaszewski -„Po co żyć gorzej, skoro można żyć lepiej)”.

FotoArtFestival fantastycznie pokazał lepsze oblicza życia :)” –  Joanna B.

„Piękna inicjatywa w naszym mieście i kraju, jak myślę  Gratuluję!” – Maciej S.

„Jeszcze raz gratuluje festiwalu, gigantyczna robota i świetne rezultaty” – Marcin G.

PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Bielska-Białej

Jarosław Klimaszewski

PATRONAT

mecenat

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

patronat artystyczny

Związek Polskich Artystów Fotografików

PARTNERZY GŁÓWNI
partner strategiczny
DARCZYŃCY
Projekt współfinansowany ze środków Województwa Śląskiego
PARTNERZY
PATRONI MEDIALNI
ORGANIZATOR
Copyright © 2023 Nipnet