INTENSYWNE WYKŁADY ZE SKRZECZKOWSKIM
KOSZT: 55 zł
22 października 2023 (niedziela)

DK KUBISZÓWKA, ul. J. Słowackiego 17, godz. 17.00

22 października 2023 (niedziela) godz. 17.00. – 21.00.

Płatne. Zapisy.

EDUKACJA FOTOGRAFICZNA

4 fascynujące wykłady! Bomba inspiracji w krótkim czasie!

-„Kreatywność, kreacja, kreatura…” – Wykład jest próbą odpowiedzi na pytanie- czym jest kreatywność i czy można się jej nauczyć?

-„Decydujący moment- jak go szukać? – Wykład przybliża fotograficzny dorobek najwybitniejszych reporterów XX wieku oraz kilku zupełnie nieznanych. Wszyscy posiadali wręcz niemożliwą zdolność przewidywania tego co ma się wydarzyć… To jak to możliwe?

-„Golizna- co z nią zrobić?” – Akt to temat tak stary jak historia ludzkości. Pokolenia fotografów mierzą się z tym niezwykle trudnym wyzwaniem. Czy ich efekty mogą nas jeszcze zaskoczyć?

-„Projekt długoterminowy – jak uzbroić się w cierpliwość?” – W czasach kiedy wszystkiego oczekujemy  natychmiast, a czas biegnie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, czy powinniśmy znaleźć czas na projekty z bardzo długim terminem? Po co je realizować? Jak wybrać temat?

Zapisy: info@fotoartfestival.com (ilość miejsc ograniczona)

Cena: 50 zł

Wpłaty należy dokonać na konto:

Fundacja Centrum Fotografii
Bank PKO BP 49 1020 1390 0000 6702 0139 4865

z dopiskiem: Wykłady.

KIM JEST MAKS SKRZECZKOWSKI?

Magister sztuki, podróżnik, fotograf, wykładowca fotografii na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa  UMCS, fotoreporter magazynu „Lajf”, wieloletni koordynator projektu Akademia Odkryć Fotograficznych, twórca projektu Kazimierska Wiosna Fotograficzna, międzynarodowy obserwator wyborów prezydenckich na Ukrainie (2004). Wielokrotnie wyróżniony i nagradzany w konkursach fotograficznych (m.in Grand Press Photo 2021) oraz za działania w dziedzinie kultury; zasiadał w jury licznych konkursów fotograficznych. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Z niesłabnącą pasją od lat fotograficznie eksploruje ulotną codzienność życia w Kazimierzu Dolnym, trzykrotnie był na wschodzie Ukrainy na terenie objętym działaniami wojennymi.

Skrzeczkowski to bez wątpienia postać nietuzinkowa, fotograf ekstremalny, ale co równie ważne kreatywny. Zaskakuje, podejmując szalone i trudne wyzwania. Świat nieustannie go zachwyca i zadziwia.

Udział w warsztatach jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na zaprezentowanie
prac w ramach Festiwalu, a także na wykorzystanie oraz zamieszczenie imienia i
nazwiska uczestnika w komunikacji dotyczącej Festiwalu.
Administratorem zbioru danych osobowych jest Fundacja Centrum Fotografii.
Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć warunkuje możliwość udziału w warsztatach choć warunkuje możliwość udziału w warsztatach oraz że uczestnikowi wydarzenia przysługuje prawo dostępu do jego danych oraz ich poprawiania.

Udostępnij:

Zobacz również

Copyright © 2023 Nipnet