Katarzyna Navarra – „Zanurzeni”
Wystawa: Galeria Sfera II, piętro 2, wejście od ul. Cechowej 24 (wejściówki)
Z artystką możesz porozmawiać w miejscu jej wystawy 14 października (sobota) w godz. 14.00. -16.00. i 15 października (niedziela) w godz. 12.15-14.15.

WYSTAWA

Projekt jest metaforą zagrożeń płynących z głębokiego zanurzania się w wirtualność, przestrzeń oferującą znacznie silniejsze bodźce niż świat realny. Problem dotyka zwłaszcza osoby młode, niezwykle podatne na różne formy przebodźcowania lub internetowej manipulacji. Ciągłe bombardowanie masą informacji, prawdziwych lub nie, krytycznie przekłada się na zaburzoną wizję rzeczywistości w umyśle dorastającego internauty.

AUTORKA

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Obroniła z wyróżnieniem dwa dyplomy w Studium Fotografii ZPAF w Warszawie. Uczestniczyła w warsztatach „Współistnienie. Polsko-Czeskie Spotkania Fotograficzne”, zorganizowanych przez Fundację Centrum Fotografii w Bielsku- Białej. Członkini Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. Studentka Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie. Otrzymała honorowe wyróżnienie w konkursie Vintage Grand Prix za projekt „Praktyki niewieście” podczas 8 edycji Vintage Photo Festival w Bydgoszczy. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Udostępnij:

Zobacz również

Copyright © 2023 Nipnet