wystawy: 8 – 24 października 2021, godz. 10.00. – 18.00.

Wstęp na wystawy FotoOpen darmowy.

DOM KULTURY „KUBISZÓWKA”, ul. Słowackiego 17

SZKOŁA MUZYCZNA, ul. Wyspiańskiego 5A

GALERIA SFERA, ul. Mostowa 5

LISTA AUTORÓW (FINALISTÓW) ZAKWALIFIKOWANYCH NA WYSTAWĘ FOTO OPEN 2021

Na FotoOpen 9. FotoArtFestivalu 2021 w Bielsku-Białej przysłano prace 203 autorów, z czego 113 zostało zakwalifikowanych na wystawę.

Literka (k) oznacza pracę umieszczoną w katalogu.

Uroczyste ogłoszenie nazwiska zwycięzcy oraz wręczenie nagrody 9 października (sob0ta) o godz. 12.00. podczas Maratonu Autorskiego (WSA, ul. Modrzewskiego 12).

Justyna Balawender (Kraków) – (k)

Dalibor Bednář (Ostrawa, Czechy) – (k)

Justyna Bedra (Katowice) – (k)

Mariusz Bielarczyk (Bielsko-Biała)

Paweł Bik (Kraków) – (k)

Monika Bilecka (Łódź) – (k)

Andrzej Biłuński (Gliwice) – (k)

Joanna Borowiec (Rumia) – (k)

Artur Brandys (Mazańcowice) – (k)

Barbara Bryła (Katowice) – (k)

Aleksandra Cebo (Dąbrowa Górnicza) – (k)

Monika Chmielewska (Legnica) – (k)

Monika Cichoszewska (Wrocław) – (k)

Radosław Czapla (Knurów) – (k)

Przemysław Damek (Bielsko-Biała) – (k)

Katarzyna Długosz (Warszawa) – (k)

Jacek Durski (Katowice) – (k)

Julia Frączek (Gliwice) – (k)

Iwona Germanek (Bojszowy) – (k)

Magda Gramsz (Bielsko-Biała) – (k)

Barbara Grubka (Bielsko-Biała) – (k)

Katarzyna Hadka (Stryszawa)

Marta Hawlena (Kraków) – (k)

Tom Hudecek (Ostrawa, Czechy) – (k)

Kat Hudeckova (Ostrawa, Czechy) – (k)

Kinga Janica (Ustroń) – (k)

Dawid Janik (Strumień) – (k)

Marek Janikowski (Kraków) – (k)

Katarzyna Janota (Katowice) – (k)

Jadwiga Janowska (Knurów)

Paweł Jaroniewski (Kraków) – (k)

Justyna Anna Jasica (Katowice) – (k)

Artur Jastrzębski (Tychy)

Tomasz Jurgaś (Sosnowiec) – (k)

Mateusz Juściński (Bielsko-Biała) – (k)

Agnieszka Kałamała (Bielsko-Biała) – (k)

Agata Karas (Warszawa) – (k)

Marta Kazior (Warszawa)

Ireneusz Kaźmierczak (Tychy) – (k)

Marcin Kindler (Kęty) – (k)

 Marek Klimek (Bielsko-Biała)

Magdalena Kluczny (Kowale)

Agnieszka Kowalczyk (Katowice) – (k)

Ewelina Kowalczyk (Kraków) – (k)

Tomasz Kozak (Puławy) – (k)

Jarosław Kozioł (Wrocław) – (k)

Dariusz Kozłowski (Radom) – (k)

Halina Krawczyk i Jan Pawelski (Wrocław)

Grzegorz Krzysztofik (Tychy)

Monika Krzyżowska (Tychy) – (k)

Barbara Kubala (Sosnowiec)

Lilianna Ligęza-Jasik (Czeladź) – (k)

Jolanta Lipowczan-Stolarczyk (Zbytowa) – (k)

Patrycja Lisiecka (Wrocław) – (k)

Izabela Maciusowicz (Warszawa) – (k)

Krzysztof Madej (Tarnów)

Michalina Madura-Motyka (Pogórska Wola)

Katarzyna Main (Pszczyna) – (k)

Monika Majek (Czechowice Dziedzice) – (k)

Piotr Marciński (Kościerzyna)

Iwona Marek (Warszawa)

Adela Marekwica (Roztropice) – (k)

Piotr Matuszyński (Zabrzeg)

Małgorzata Mikołajczyk (Warszawa) – (k)

Monarit (Warszawa) – (k)

Anna Moryś (Giebułtów) – (k)

Krzysztof Moryś (Giebułtów) – (k)

Martyna Moryś (Giebułtów)

Natalia Moryś (Giebułtów)

Daniel Mróz (Puławy) – (k)

Andrzej Najder (Kraków) – (k)

Robert Natenadze (Drelów)

Anita Nowak (Bielsko-Biała)

Magdalena Nowicka (Gdańsk)

Monika Olender (Kraków) – (k)

Agnieszka Ostrowska (Poznań)

Łukasz Pajor (Piekary Śląskie)

Katarzyna Pawlikowska (Dąbrowa Górnicza) – (k)

Ewa Pawlus (Kraków) – (k)

Agnieszka Pazdykiewicz (Gdańsk)

Mateusz Pojman (Tarnowskie Góry)

Piotr Pryczek (Bielsko-Biała) – (k)

Patrycja Puda (Skoczów) – (k)

Zofia Puszcz (Lidzbark Warmiński)

Karol Pysz (Bielsko-Biała) – (k)

Grzegorz Sęk (Bielsko-Biała) – (k)

Michał Sieradzan (Kielce) – (k)

Anna Simla (Kraków) – (k)

Paulina Skonieczna (Warszawa) – (k)

Aga Sochal (Warszawa) – (k)

Sebastian Stokłosa (Bielsko-Biała)

Paulina Szczotka (Żywiec) – (k)

Kinga Szołtysek (Szczawnica)

Maciej Szpil (Warszawa)

Mirosław Szymański (Warszawa) – (k)

Agnieszka Świat (Kraków) – (k)

Anna Tomaka (Grzebowilk) – (k)

Magdalena Topczewska (Białystok) – (k)

Aleksandra Typańska (Bielsko-Biała) – (k)

Małgorzata Wachowicz (Katowice) – (k)

Marcin Weron (Poznań)

Leszek Wesołowski (Piaseczno) – (k)

Sylwia Wieczorek-Wójcik (Mysłowice) – (k)

Iwona Wilczek (Bielsko-Biała) – (k)

Magda Woch (Włosań)

Grzegorz Wójcik (Kraków) – (k)

Kinga Wrona (Kraków) – (k)

Katarzyna Wrońska-Kędzior (Tønsberg, Norwegia) – (k)

Anna Wróblewska (Radom) – (k)

Dariusz Zakrzewski (Mikołów) – (k)

Martyna Zgierska (Łódź)

Daniel Zaleski (Albrechtice u Českého Těšína, Czechy)