wystawy: 11 – 27 października 2019, godz. 10.00. – 18.00.

Wstęp na wystawy FotoOpen darmowy.

DOM KULTURY „KUBISZÓWKA”, ul. Słowackiego 17

SZKOŁA MUZYCZNA, ul. Wyspiańskiego 5A

GALERIA GALICJA, ul. 11 Listopada 14-16

GALERIA WZGÓRZE, ul. Wzgórze 4

GALERIA SFERA, ul. Mostowa 5

CELNA 10, ul. Celna 10

LISTA AUTORÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA WYSTAWĘ FOTO OPEN 2019

Na wystawę FotoOpen 2019 napłynęły prace 349 autorów z 5 krajów (Polska, Czechy, Białoruś, Ukraina, Rosja).

Na wystawę zakwalifikowano prace 236 autorów.

Literka (k) oznacza autora, którego prace zamieszczone są w katalogu FotoOpen.

Nazwisko osoby nagrodzonej wystawą indywidualną będzie ogłoszone wkrótce.

Uroczyste ogłoszenie nazwiska zwycięzcy oraz wręczenie nagrody 12 października o godz. 10.00. podczas Maratonu Autorskiego (WSA, ul. Modrzewskiego 12).

Anima Urbis (Bielsko-Biała) – (k)
Joanna Babula (Tarnów)
Dagmara Barańska-Morzy (Kiekrz)
Anna Bargiel (Polanka Wielka)
Magdalena Batog (Siepraw) – (k)
Lilly Beda / Koori (Rosja) – (k)
Dalibor Bednář (Ostrawa, Czechy)
Marek Bernacki (Bielsko-Biała)
Paweł Bik (Kraków)
Monika Bilecka (Łódź) – (k)
Andrzej Biłuński (Gliwice) – (k)
Kamila Błaszkiewicz (Kielce)
Marta Błachut (Ząbkowice Śląskie) – (k)
Michał Bogacz (Koziegłowy)
Ewa Bojanowska (Bielsko-Biała)
Joanna Borowiec (Warszawa) – (k)
Krzysztof Borowski (Białystok) – (k)
Jarosław Broniewski (Meszna)
Barbara Bryła (Katowice) – (k)
Lucyna Brzozowska (Pisarzowice) – (k)
Dorota Bucka (Kraków) – (k)
Agnieszka Cabaj (Glink)
Aleksandra Cebo (Dąbrowa Górnicza) – (k)
Ignacy Cembrzyński (Grodziec) – (k)
Jerzy Chachlowski (Pogwizdów)
Henryk Chmiel (Ustroń) – (k)
Monika Chmielewska (Polkowice) – (k)
Dominika Chowaniec (Bielsko-Biała)
Nasta Chrałovič (Warszawa)
Tadeusz Chudy (Kraków) – (k)
Kalina Ciszewska (Zgłobice)
Anna Ciupek (Chrzanów)
Xenia Cserkun (Wrocław) – (k)
Radosław Czapla (Knurów) – (k)
Michał Czarnecki (Czerwonak k. Poznania) – (k)
Paweł Czarnecki (Warszawa)
Daniel Dąbrowski (Rzeszów) – (k)
Katarzyna Długosz (Warszawa) – (k)
Kuba Dobek (Bielsko-Biała) – (k)
Agnieszka Drożdż-Hyra (Bystra)
Dariusz Dziadek (Pogwizdów) – (k)
Diana Evers (Anglia)
Bartosz Fatek (Łódź) – (k)
Łukasz Fedorowicz (Puławy) – (k)
Sabina Formas-Marusza (Brzeszcze) – (k)
Jan Gach (Zebrzydowice) – (k)
Karol Gallas (Olsztyn)
Izabela Garbarz (Kraków) – (k)
Iwona Germanek (Bojszowy) – (k)
Robert Gieszczyk (Wrocław)
Marcin Gilarski (Bielsko-Biała) – (k)
Frantisek Glombek (Český Těšín, Czechy) – (k)
Bogdan Głowacki (Baranówka k/Kraków) – (k)
Dominika Górna (Przyborów) – (k)
Szymon Góźdź (Tarnobrzeg) – (k)
Barbara Grubka (Bielska-Biała) – (k)
Karolina Gruchała (Kartuzy)
Mariusz Gruszka (Strumień) – (k)
Izabela Gryczyńska (Katowice) – (k)
Marcin Grzegorczyn (Wrocław) – (k)
Dariusz Grzyb (Bytom) – (k)
Małgorzata Gwiazdonik-Muller (Chorzów) – (k)
Małgorzata Gwoździowska (Mielec) – (k)
Anna Hartman-Ksycińska (Rzeszów) – (k)
Tom Hudecek (Ostrava, Czechy)
Kat Hudeckova (Ostrava, Czechy)
Maja Hutnik (Warszawa) – (k)
Urszula Iwan (Sosnowiec) – (k)
Olga Jachimek (Sosnowiec)
Marek Janikowski (Kraków) – (k)
Justyna Janus (Częstochowa) – (k)
Julia Jaracz (Kraków) – (k)
Jarosław Jarema (Wałbrzych) – (k)
Justyna Anna Jasica (Katowice) – (k)
Artur Jastrzębski (Tychy)
Bartłomiej  Jaśko (Bolęcin) – (k)
Radek Jaworski (Warszawa) – (k)
Agnieszka Jocz (Bielsko-Biała) – (k)
Tomasz Jurgaś (Sosnowiec) – (k)
Kamil Kak (Gdańsk) – (k)
Katsiaryna Kalyska (Białoruś) – (k)
Weronika Kann (Warszawa)
Julia Karasiewicz (Katowice) – (k)
Agata Karas (Warszawa) – (k)
Magdalena Kardasz (Woźniki Śląskie)
Kamila Kasprzykowska (Płońsk)
Ireneusz Kaźmierczak (Tychy) – (k)
Katarzyna Kędzierska (Olkusz) – (k)
Róża Kędzierska-Góźdź (Rzeszów) – (k)
Joanna Kiczka (Warszawa)
Ewa Kilańczyk (Szczecin) – (k)
Jędrzej Kocjan (Łódź)
Małgorzata Kosielińska (Wrocław) – (k)
Daniel Kosiński (Białystok)
Magdalena Kosowska (Radomsko)
Klaudia Kot (Zakopane)
Agnieszka Kowalczyk (Ślemień) – (k)
Ewelina Kowalczyk (Kraków)
Mateusz Kowalski (Warszawa)
Tomasz Kozak (Puławy) – (k)
Jarosław Kozioł (Wrocław) – (k)
Halina Krawczyk (Wrocław)
Emila Kremer (Bralin) – (k)
Katarzyna Kruk (Rybnik) – (k)
Ewa Krym (Poznań)
Agnieszka Krzywdzińska (Bulowice) – (k)
Jolanta Kubica (Cieszyn) – (k)
Marek Kubień (Kraków) – (k)
Izabela Kubik (Siewierz)
Weronika Kucia (Bielsko-Biała)
Aleksander Kursiewicz (Bielsko-Biała) – (k)
Anna Kuszyk (Warszawa) – (k)
Michał Kuzyk (Cieszyn)
Aleksander Kwapień (Warszawa)
Agnieszka Laskus (Londyn) – (k)
Katarzyna Laskus (Kraków) – (k)
Altea Leszczyńska (Częstochowa) – (k)
Mac Lewandowski (Gdańsk) – (k)
Jerzy Liniewicz (Lublin) – (k)
Mac Lewandowski – (k)
Szymon Łacheta (Bytom) – (k)
Marcin Łobrów (Wydminy) – (k)
Katarzyna Łoś (Legionowo)
Marcin Łukaszewicz (Bielsko-Biała) – (k)
Rafał Maciąga (Warszawa) – (k)
Paweł Maciejec (Jastrzębie Zdrój) – (k)
Katarzyna Main (Pszczyna) – (k)
Agnieszka Majnusz (Bytom) – (k)
Marcin Makarski (Białystok) – (k)
Iwona Marek (Warszawa)
Marta Mateńka (Warszawa) – (k)
Tomasz Matula (Skoczów) – (k)
Agata Matusz (Katowice) – (k)
Rafał Michalak (Wrocław) – (k)
Małgorzata Mikołajczyk (Warszawa) – (k)
Adrianna Modzelewska (Bielsko-Biała) – (k)
Monarit (Warszawa) – (k)
Anna Moryś (Kraków) – (k)
Daniel Mróz (Puławy) – (k)
Janusz Nadolski (Kotla) – (k)
Anna Nalepa-Jaśko (Bolęcin) – (k)
Tom Nevrly (Czechy)
Agnieszka Niemiec (Jarosław-Szówsko) – (k)
Anita Nowak (Bielsko-Biała)
Marta Nowakowicz-Jankowiak (Tychy) – (k)
Adriana Nowicka (Gdynia) – (k)
Karolina Nowicka (Kraków) – (k)
Katarzyna Olter (Piła) – (k)
Jacek Orzeł (Kraków) – (k)
Agnieszka Ostrowska (Łąck) – (k)
Kamil Osuch (Kraków)
Anna Pabian (Kraków) – (k)
Dominika Pagacz (Kraków) – (k)
Antonina Palarczyk (Bielsko-Biała)
Elżbieta Pauli (Kraków) – (k)
Jan Pawelski (Wrocław)
Katarzyna Pawlikowska (Dąbrowa Górnicza) – (k)
Agnieszka Pazdykiewicz (Gdańsk) – (k)
Monika Podolska (Kraków) – (k)
Izabela Poniatowska (Warszawa) – (k)
Piotr Poręba (Kraków) – (k)
Anna Potocka-Piotrowska (Sosnowiec) – (k)
Piotr Pryczek (Bielsko-Biała) – (k)
Maciej Pycia (Bielsko-Biała)
Mateusz Pyś (Bielsko-Biała) – (k)
Kicia Randagia (Legnica)
Patryk Romańczuk (Tychy)
Kamila Rosińska (Sieradz) – (k)
Aleksandra Rostek (Warszawa) – (k)
Dominika Rutkowska (Warszawa)
Maria Safarewicz (Białystok)
Agnieszka Sejud (Wrocław)
Krystian Sekut (Bielsko-Biała) – (k)
Jakub Siedlecki (Warszawa)
Iwona Sikorska (Bielsko-Biała) – (k)
Anna Simla (Kraków) – (k)
Marcin Skorupski (Bielsko-Biała) – (k)
Przemysław Skóra (Gliwice)
Marzena Smyłła (Pszczyna) – (k)
Szymon Sokołowski (Kraków)
Agata Sokół (Katowice) – (k)
Kacper Spek (Piła)
Witold Steblik (Żywiec) – (k)
Sebastian Stokłosa (Bielsko-Biała)
Krzysztof Stryj (Ruda Śląska) – (k)
Krzysztof Strzoda (Katowice) – (k)
Tom Swoboda (Cieszyn) – (k)
Iryna Sylinnyk (Ukraina)
Marek Synowiecki (Opole) – (k)
Dominika Szczocarz (Łódź) – (k)
Paulina Szczotka (Żywiec) – (k)
Joanna Szpak-Ostachowska (Warszawa) – (k)
Krzysztof Szuszkiewicz (Kraków)
Magdalena Szymańska (Skrbeńsko) – (k)
Agnieszka Szymczyk (Czeladź) – (k)
Karolina Szymik (Czechowice-Dziedzice) – (k)
Katarzyna Ślesińska (Kraków) – (k)
Łukasz Środziński (Warszawa) – (k)
Agnieszka Świat (Kraków) – (k)
Monika Świgoń (Czechowice-Dziedzice) – (k)
Maria Targosz (Bielsko-Biała) – (k)
Anna Tomaka (Grzebowilk)
Magdalena Topczewska (Białystok) – (k)
Katarzyna Tsynkiel (Szczecin)
Małgorzata Wachowicz (Katowice)
Małgorzata Wakuluk (Warszawa) – (k)
Paulina Wanago (Warszawa) – (k)
Agnieszka Wanat (Warszawa)
Ryszard Warchoł (Kraków) – (k)
Magdalena Węglarz (Warszawa) – (k)
Natalia Wieczorek (Poznań)
Sylwia Wieczorek-Wójcik (Mysłowice) – (k)
Katarzyna Wieja (Wilkowice)
Robert Wierzbicki (Ujsoły) – (k)
Iwona Wilczek (Bielsko-Biała) – (k)
Rafał Wojciechowski (Warszawa)
Tymoteusz Wojciechowski (Łysa Góra) – (k)
Janusz Wojcieszak (Mysłowice) – (k)
Michał Wojtala (Dąbrowa Górnicza)
Aleksandra Wolter (Wejherowo) – (k)
Barbara Woźniczka (Zabrze)
Bogdan Wójcikiewicz (Warszawa) – (k)
Dorota Wróblewska (Warszawa) – (k)
Krzysztof Zając (Kielce) – (k)
Mateusz Zakłada (Częstochowa)
Maciej Zdun (Rzeszów) – (k)
Jacek Zgudziak (Bystra)
Justyna Ziętek
Mateusz Żurowski (Warszawa) – (k)