DK „WŁÓKNIARZY”, UL. 1 MAJA 12
13 października 2023 (piątek), godz. 13.00 – 16.00
Zgłoszenia do 5 października 2023. Ilość miejsc ograniczona
Dzięki Trampolinie 2023 wyłoniliśmy nazwiska osób, które szczególnie zainteresowały członków jury.
O ewentualnej wystawie rozmawiać będziemy z następującymi osobami: Bartłomiej Machul, Izabela Michnik, Agata Rząsowska-Grabicka, Katarzyna Wrońska-Kędzior.
© fot. obok – Bartłomiej Machul.
Wszystkim gratulujemy!
Trampolina FAF to Przegląd Portfolio, dzięki któremu popchniesz swoją fotograficzną karierę do przodu (lub wybijesz się do góry :).
Spotkanie z kuratorami, przedstawicielami prasy i instytucji z Polski i ze świata jest szansą na zaprezentowanie swoich prac recenzentom, a następnie – promocję swojej twórczości, czyli na wystawy (galerie, festiwale) oraz na publikacje w prasie lub w formie książkowej.
Trampolina FAF pomaga także w zdobyciu cennych wskazówek, jak działać na polu fotografii.
Tematyka prac dowolna. Jeśli nie mówisz po angielsku to możemy Ci pomóc w tłumaczeniu lub możesz spotkać się tylko z polskimi recenzentami.
1.
Do 5 października 2023 zgłoś mailowo propozycje swoich prac o jednej tematyce – wyślij 10 zdjęć na adres info@fotoartfestival.com
2.
Jeśli zostaniesz przyjęty – przygotuj eleganckie portfolio swoich prac w formie papierowej lub cyfrowej (max 25 zdjęć, najlepiej spójnego tematu).
3.
Dokonaj wpłaty (regulamin znajdziesz niżej).
4.
Przyjdź 13 października na spotkanie z recenzentami na umówioną wcześniej godzinę.
5.
Pokaż swoje prace recenzentom podczas indywidualnej rozmowy i skorzystaj z szansy wypromowania swojej twórczości.
6.
Sprawdź na naszych stronach, czy zostałeś wybrany na wystawę indywidualną.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną? (rozmawiamy po angielsku)
– jak poruszać się w fotografii dokumentalnej i osobistej
– wskażę co poprawić w Twojej fotografii
– odpowiem na pytania
KIM JESTEM?
Absolwentka grafiki na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, podróżniczka i ilustratorka książek dla dzieci. Współpracuje z Galerią Leica w Warszawie i Gallerie Camera Obscura w Paryżu. Specjalizuje się w tradycyjnej fotografii srebrowej.
Od lat angażuje się w projekty artystyczno-społeczne, łączące Europę i Azję. Prowadziła m.in. warsztaty plastyczne dla dzieci w indyjskim Ahmedabadzie, w Stambule, Turynie i Genui, kilkakrotnie odwiedziła też Iran, gdzie współtworzyła projekty fotograficzno-literackie w Teheranie, Isfahanie, Szirazie, Jazdzie. Prowadzi warsztaty oraz kursy fotograficzne dla młodzieży i dorosłych oraz plastyczne dla dzieci, oparte na idei rozwoju osobistego i komunikacji poprzez sztukę.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak poruszać się w portrecie i fotoreportażu
– jak przygotować portfolio
– jak przygotować wystawę
– wskażę co poprawić w Twojej fotografii
KIM JESTEM?
Fotografią zawodowo zajmuje się od 1966 roku, kiedy to podjął pracę w Centralnej Agencji Fotograficznej. W latach siedemdziesiątych pracował jako fotoreporter w dzienniku „Głos Pracy”, potem w tygodnikach „Sportowiec”, „Literatura” i „Kultura” oraz w miesięczniku „Magazyn Rodzinny”, gdzie był kierownikiem działu. Od połowy lat 90. był foto-korespondentem Agence France Presse (AFP) w kraju i na terenach republik dawnej ZSRR. W 1992 roku został zastępcą kierownika działu foto i fotoedytorem „Magazynu Gazety Wyborczej”. W 1997 roku przeszedł do pracy w dzienniku „Rzeczpospolita”, a potem do tygodnika „Polityka”, gdzie przez ponad 10 lat był kierownikiem działu foto. Jego fotografie znajdują się w kolekcjach prywatnych oraz Ośrodka Karta. Członek Związku Artystów Fotografików, Przewodniczący Sekcji Autorów Dzieł Fotograficznych Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, członek SDP i Klubu Fotografii Prasowej. Juror wielu konkursów prasowych.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– podpowiem jak przygotować portfolio
– wskażę co poprawić w Twojej fotografii
– podpowiem, jak zorganizować wystawę i gdzie ją pokazać
– podpowiem, jak zostać fotoreporterem
-podpowiem, jak pracować dla prasy
KIM JESTEM?
Pedagog i doktor Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie (Czechy). Zajmuje się fotografią dokumentalną.
Zdobywca nagród w najważniejszych krajowych konkursach fotografii prasowej, m.in. w Polskiej Fotografii Prasowej, BZ WBK Press Foto, Newsreportaż, Śląskiej Fotografii Prasowej, Grand Press Photo. W 2010 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Zabrza w Dziedzinie Kultury. Dwukrotny stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. W 2017 roku odznaczony odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej” nadaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Ambasador marki FUJIFILM.
Swoje prace wystawiał w kraju i za granicą (Czechy, Francja, Niemcy, Belgia, Słowacja).
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– szukam kandydatów do ZPAF-u
– szukam autorów wystaw
– podpowiem jak przygotować portfolio
– wskażę co poprawić w Twojej fotografii
– podpowiem, jak zorganizować wystawę i gdzie ją pokazać
– pomogę, jak startować w konkursach
KIM JESTEM?
Prezes Okręgu Górskiego Związku Polskich Artystów Fotografików (Bielsko-Biała).
Wielokrotny laureat najważniejszych konkursów i wystaw fotograficznych.
Za swą twórczość został uhonorowany między innymi:
Złotą Odznaką Polskiej Federacji Stowarzyszeń Fotograficznych .
Odznaką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
„Zasłużony Dla Kultury Polskiej”.
Członek Rady Fundacji Centrum Fotografii.
Członek Rady Programowej Centrum Sztuki – ZAMEK SIELECKI.
Uczestnik i organizator plenerów i sympozjów artystycznych.
Juror wielu międzynarodowych i krajowych konkursów i wystaw fotografii. Autor kilkunastu indywidualnych wystaw problemowych. Jego prace znajdują się również w zbiorach Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej, Muzeum Pałac Schoena w Sosnowcu oraz w zbiorach prywatnych. Uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– podpowiem, jak zrobić własną książkę
– dam wskazówki, jak brać udział w konkursach, warsztatach, plenerach
– podpowiem jak przygotować portfolio
– co poprawić w swojej fotografii
– jak zorganizować swoją wystawę
KIM JESTEM?
Absolwent Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie (Czechy). Członek Polskiego Związku Artystów Fotografików.
W swojej twórczości zajmuje się fotografią dokumentalną, realizując tematy w cyklach długoterminowych projektów. Jego twórczość oscyluje wokół problemów ludzkiej egzystencji, zwłaszcza życia osób z niepełnosprawnościami, z którymi od kilkudziesięciu lat pracuje w ośrodku „Caritas“ w Knurowie.
Za swoją działalność w 2017 roku został uhonorowany został medalem “Pro Ecclesia et Pontifice”, przyznanym przez papieża Franciszka.
Laureat wielu konkursów fotograficznych. Nagrodzony polskim Grand Press Photo w latach 2018, 2021, 2022.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– podpowiem jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
– jak zorganizować swoją wystawę
KIM JESTEM?
Interesuje się fotografią dokumentalną, uliczną i podróżniczą.
Członek Związku Polskich Arystów Fotografików oraz Stowarzyszenia Fotspot.
Osiągnięcia:
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– wskażę, co poprawić w Twojej fotografii
– doradzę, jak zrealizować pomysł na cykl fotograficzny
KIM JESTEM?
Absolwent Politechniki Częstochowskiej i Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Od ponad 40 lat zawodowo związany z fotografią. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych w kraju i zagranicą.
Autor i współautor kilkudziesięciu wydań albumowych.
Zajmuje się fotografią dokumentalną, głównie rejestrującą relacje na styku człowiek – religia. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– gdzie uczyć się fotografii
– podpowiem jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Zrobił doktorat i habilitację w zakresie fotografii i multimediów (Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu). Zajmuje się fotografią, grafiką użytkową, projektowaniem książek i foto-ilustracją oraz konsultacjami w zakresie komunikacji wizualnej i mediów.
W latach 1992–2003 był profesorem wizytującym Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Od roku 2007 jest profesorem (i dziekanem Wydziału Artystycznego w latach 2011–2014) na Wydziale Grafiki w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej (AHE) w Łodzi.
W latach 2014-26 był konsultantem w dziedzinie Komunikacji Wizualnej i Mediów dla Arriyadh Development Authority w projekcie Atturaif Museology (Old Dir’aiyah, UNESCO), Riyadh, Arabia Saudyjska.
W 1982 założył w Kanadzie studio LES INC, które prowadzi działalność w zakresie reklamy, komunikacji wizualnej, fotografii, multimediów, oraz projektowania książek i wydawnictw.
Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików.
Prace publikował między innymi w Graphis Photo, Communication Arts Magazine, Graphic Excellence USA, Studio Magazine, Masters of Photography, APA Awards Book, How, Applied Arts, Photo District News.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– porozmawiam z Tobą jak rozwijać kreatywne zdolności
– postaram się pomóc Ci znaleźć własną drogę w fotografii
– odpowiem, co według mnie możesz poprawić w swoich zdjęciach
KIM JESTEM?
Zafascynowany jest wykorzystaniem światła, jako tworzywa i fotografiami, które wykraczają poza zwyczajną rejestrację realistycznej oczywistości. Miłośnik eksperymentu fotograficznego oraz technik szlachetnych i alternatywnych.
Autor i współautor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą. Zdobywca medali, wyróżnień i nagród na międzynarodowych salonach fotografii.
Członek Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Stowarzyszenia Twórców – Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej.
Uhonorowany tytułem Wybitnego Artysty Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (E. FIAP), a także Medalem 700-Lecia Miasta Lublin i Medalem „Za Zasługi dla Fotografii Polskiej” w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości (1918–2018).
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Od 1985 roku należy do Związku Polskich Artystów Fotografików, w którym pełnił funkcję prezesa Zarządu Okręgu Toruńsko-Bydgoskiego w latach 1996–2008. W 1997 roku uzyskał doktorat w dziedzinie sztuk plastycznych na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz habilitację w dziedzinie Sztuk Filmowych w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (2016). Jest autorem wielu wystaw indywidualnych w kraju i zagranicą. Od 1987 roku prowadzi zajęcia dydaktyczne z fotografii w Zakładzie Plastyki Intermedialnej, a od roku 2019 kieruje pracownią fotografii w Katedrze Intermediów na stanowisku profesora Uniwersytetu na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Laureat dyplomu i medalu im. Jana Bułhaka za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie fotografii na 50-lecie ZPAF. Współautor „Antologii Fotografii Polskiej”, pod redakcją Jerzego Lewczyńskiego (1999). Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010). Jego prace są w zbiorach Muzeum Narodowym we Wrocławiu, Muzeum Fotografii w Krakowie, Muzeum Okręgowym w Toruniu i Bydgoszczy.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Magister sztuki, podróżnik, fotograf, wykładowca fotografii na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS, wieloletni koordynator projektu – Akademia Odkryć Fotograficznych, twórca projektu – Kazimierska Wiosna Fotograficzna, międzynarodowy obserwator wyborów prezydenckich na Ukrainie (2004). Wielokrotnie wyróżniony i nagradzany w konkursach fotograficznych (m.in Grand Press Photo 2021) oraz za działania w dziedzinie kultury. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureat nagrody Angelus Lubelski 2021 (w kategorii animacja życia kulturalnego).
Z niesłabnącą pasją od lat fotograficznie eksploruje ulotną codzienność życia w Kazimierzu Dolnym, czterokrotnie był na wschodzie Ukrainy na terenie objętym działaniami wojennymi.
Skrzeczkowski to bez wątpienia postać nietuzinkowa, fotograf ekstremalny, ale co równie ważne – kreatywny. Zaskakuje, podejmując szalone i trudne wyzwania. Świat nieustannie go zachwyca i zadziwia.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– co zrobić, żeby dostać się do szkoły fotograficznej
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– gdzie uczyć się fotografii
– jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Główne obszary działania artysty to fotografia, multimedia, projektowanie graficzne oraz film. Absolwent Technikum Fotograficznego, studiów magisterskich – Fotografia i Multimedia na ASP we Wrocławiu oraz student Komunikacji Wizualnej AKI (Academy of Fine Art) w Holandii. W roku 2017 obronił doktorat z zakresu Sztuk Pięknych w Instytucie Sztuki Wydziału Artystycznego na Uniwersytecie Śląskim.
Uczestnik ponad 70. wystaw artystycznych, w tym ponad 30. indywidualnych.
W roku 2010 otrzymał nagrodę za najlepszy film polski na Przeglądzie Filmów Górskich w Lądku Zdroju.
Inicjator akcji charytatywnej „3440 Metrów Nad Poziomem Świata”, założyciel Galerii Negatyw w Katowicach, prezes fundacji na rzecz kultury „Wielki Człowiek”.
Kurator ponad 30. wystaw artystycznych, między innymi – Zdzisława Beksińskiego, Jana Bułhaka, Gasparda Felixa Tournachona (Nadara).
Prowadzi autorskie warsztaty z zakresu fotografii, animacji (STS) oraz zajęcia w zakresie sztuk pięknych.
Stypendysta Wydziału Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wydziału Kultury miasta Wrocławia oraz Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego (stypendium dla najlepszego doktoranta), czterokrotny beneficjent nagrody dla Młodych Twórców Kultury Wydziału Kultury miasta Katowice. Laureat kilkunastu nagród i wyróżnień w konkursach oraz przeglądach artystycznych.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Absolwent wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od roku 2023 współpracuje z Fundacją XX Czartoryskich oraz z Muzeum Narodowym w Krakowie. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, a od roku 2015 – prezes Okręgu Krakowskiego ZPAF.
W latach 80. uczył fotograwiury, jako asystent w pracownia prof. Andrzeja Pietscha w Krakowie. Był asystentem Ryszarda Horowitza w studio fotograficznym w Nowym Jorku oraz asystentem prof. Andrzeja Pietscha w pracowni wklęsłodruku na wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Uczył też kompozycji i projektowania w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie.
Od roku 1988 pracuje jako niezależny fotograf. Zajmuje się fotografią reklamową i użytkową oraz projektowaniem wydawnictw. Fotografuje też otaczający świat i jest autorem albumu – „Notatki z podróży w czasie”. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, organizowanych w Polsce, Francji, Włoszech, Norwegii, USA, Niemczech, Szwajcarii.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Artystka plastyk, fotografik, kuratorka i popularyzatorka fotografii, wykładowca akademicki. Kuratorka czterech Galerii Miasta Ogrodów w Katowicach. Tworzy w obszarze sztuk wizualnych. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (Wydziału Grafiki w Katowicach 1999). Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków (od 1999), Związku Polskich Artystów Fotografików (od 2000), tu: członek Rady Artystycznej ZPAF (od 2017). Wiceprezes Stowarzyszenia FOTArtprojekt (od 2023). Inicjatorka i koordynatorka Nocy Galerii w Katowicach (NOC-K, od 2015). Kuratorka Galerii KATOWICE ZPAF (2000–2017), wiceprezes d.s. artystycznych Okręgu Śląskiego ZPAF (2002–2005), prezes Okręgu Śląskiego ZPAF (2005–2017). Koordynatorka europejskiego projektu „CreArt Network of Cities for Artistic Creation” w Katowicach (2017-2022). Autorka kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, licznych wystaw zbiorowych oraz happeningów fotograficznych, redaktor książek fotograficznych i koordynator projektów dokumentujących Śląsk. Była kuratorką ponad 400 wystaw, jurorką wielu konkursów fotograficznych i przeglądów portfolio. W 2010 roku otrzymała nagrodę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia twórcze i wkład w rozwój polskiej kultury, a w roku 2017 Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Prace w zbiorach: Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Śląskiego w Katowicach, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Fototece ZPAF w Warszawie, Śląskiej Kolekcji Fotografii Artystycznej w Katowicach, Muzeum Miejskiego w Sosnowcu i w zbiorach prywatnych.
Jak skorzystasz na spotkaniu ze mną?
– jak zrobić dobrą wystawę i jak ją pokazać
– jak przygotować portfolio
– co poprawić w zdjęciach
KIM JESTEM?
Absolwentka Studium Fotografii Artystycznej Stefana Figlarowicza w Gdańsku. W 2013 roku dołączyła do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego, a w 2021 roku – do Związku Polskich Artystów Fotografików.
Swoje prace prezentowała na kilkunastu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wiele jej zdjęć zostało nagrodzonych i wyróżnionych w konkursach fotograficznych. W 2014 roku jej fotografie muzyków jazzowych pojawiły się w książce Stanisława Danielewicza – „Jazzowisko Trójmiasta ”.
Inspiracji szuka w sztuce abstrakcjonizmu, surrealizmu, kreacji, podróżując wyobraźnią w świat nierzeczywisty, pełen tajemnic i niedosłowności, czasem nawet magii. Eksperymentuje z obrazem, kolorem, kompozycją, stosując technikę fotomontażu. W technice podwójnej ekspozycji odkrywa zaskakująco twórczy potencjał.
Od roku tworzy artystyczne kolaże analogowe.
1. Udział w Przeglądzie Portfolio – Trampolina FAF – to jedna z lepszych inwestycji, jakie możesz zrobić dla rozwoju swojej kariery fotograficznej. Osobiste spotkania z profesjonalistami z branży, których nie spotkasz na co dzień, są bezcenne.
Kuratorzy wystaw, właściciele galerii, przedstawiciele prasy, wydawcy z Polski i zagranicy przyjeżdżają do Bielska-Białej, aby spojrzeć na Twoje prace. Masz szansę na wystawę, publikację. Dostaniesz cenne wskazówki, jak pokierować swoją karierą fotograficzną.
2. Aby wziąć udział w Trampolinie należy zgłosić się mailowo na adres: info@fotoartfestival.com, podając imię i nazwisko oraz przesyłając 10 prac o tej samej tematyce swojego autorstwa. Zgłoszenie mailowe jest bezpłatne.
3. Po zakwalifikowaniu się do Trampoliny (o czym poinformujemy mailowo) należy uiścić opłatę wysokości 150 zł na konto bankowe:
Fundacja Centrum Fotografii
Bank PKO BP
PL 49 1020 1390 0000 6702 0139 4865
z dopiskiem – Trampolina.
W przypadku odwołania imprezy pieniądze zostają zwrócone.
4. Termin zgłoszeń oraz dokonywania wpłat upływa 5 października 2023.
Osoby, które zostały zakwalifikowane, ale nie uiszczą opłaty nie mogą brać udziału w spotkaniach z recenzentami Trampoliny.
Osoby zakwalifikowane proszone są o podanie miejscowości zamieszkania (bez pełnego adresu, sama nazwa).
5. Zgłoś nam mailowo, z kim chciałbyś rozmawiać (trzech recenzentów). Nie obiecujemy, ale postaramy się uszanować Twój wybór.
6. Jedno spotkanie trwa 20 minut.
7. Ilość uczestników jest ograniczona. Ilość spotkań jest ograniczona (3). Decyduje kolejność zgłoszeń.
8. Własne portfolio powinno być przygotowane według ogólnych standardów w branży, w formie dobrej jakości odbitek fotograficznych lub w formie prezentacji na własnym laptopie (ilość dowolna, ale w ramach rozsądku. Sugerujemy nie więcej niż 25 prac o tej samej tematyce).
9. Uczestnicy Trampoliny otrzymują darmowe zaproszenie na udział w Ceremonii Otwarcia FotoArtFestivalu w Teatrze Polskim (13 października, piątek, godz. 19.00) oraz w bankiecie, będącym szansą na nieformalną rozmowę z recenzentami oraz wszystkimi artystami FotoArtFestivalu (nieobowiązkowe). Zaproszenie do odebrania w Centrum Festiwalowym (Punkt 11) w dniu rozpoczęcia FotoArtFestivalu).
10. Wśród uczestników Trampoliny recenzenci wybiorą osobę, która będzie miała zorganizowaną wystawę indywidualną w Galerii Fotografii B&B lub podczas kolejnej edycji FotoArtFestivalu.
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronach www oraz na Maratonie Autorskim.
11. Opłata za udział w Trampolinie nie podlega zwrotowi, nawet w przypadku nieobecności zgłaszającego.
12. Uczestnicy Trampoliny znajdują nocleg w Bielsku-Białej we własnym zakresie.
13. Biorąc udział w Trampolinie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.
14. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na zaprezentowanie prac w ramach Festiwalu, a także na wykorzystanie oraz zamieszczenie imienia i nazwiska uczestnika w komunikacji dotyczącej Festiwalu.
15. Administratorem zbioru danych osobowych jest Fundacja Centrum Fotografii.
Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć warunkuje możliwość udziału w konkursie choć warunkuje możliwość udziału w konkursie oraz że uczestnikowi wydarzenia przysługuje prawo dostępu do jego danych oraz ich poprawiania.
POWODZENIA!
mecenat
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
patronat artystyczny
Związek Polskich Artystów Fotografików