Marek Emczek-Olszewski – Promise II
Cena: 3500 zł

tytuł: Promise II / 2018, wydruk c-type formatu 60×60 cm, numer odbitki: 2/5

Autor:

Urodzony w Polsce w 1981 r., od 2006 r. mieszka i pracuje w Londynie. Dyplom fotograficzny uzyskał w RACC w Richmond upon Thames w 2011 r. Członek kolektywu Free Painters and Sculptors (założonego w 1952 w Londynie), Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Związku Polskich Artystów Plastyków w Wielkiej Brytanii.
Wystawiał w wielu galeriach i na targach sztuki w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, Seulu, Paryżu, Brukseli, Barcelonie i Polsce (w tym na dwóch wystawach indywidualnych), gdzie zdobył uznanie i znaczącą sprzedaż.
Jego fotografie znajdują się w prywatnych kolekcjach na całym świecie i kupowane przez czołowych światowych architektów i projektantów wnętrz, w tym Candy & Candy oraz wysokiej klasy zlecenie dla katarskiej siedziby głównej w londyńskiej dzielnicy Mayfair. Laureat nagród i wyróżnień w konkursach organizowanych przez Royal Society of Chartered Surveyors (Infrastructure Photographer Of The Year), Construction Industry Council, Compas Oxford University, National Open Art i American Society of Civil Engineers.

    Formularz kontaktowy

    Pola wymagane *

    Udostępnij:

    Zobacz również

    Copyright © 2023 Nipnet