WARSZTATY Z DIAPORAMY Z DUBIELEM
Koszt: 120 zł
16 października 2023 (poniedziałek)

DK „KUBISZÓWKA”, ul. Słowackiego 17

16 października 2023 (poniedziałek)

godz. 16.30. – 19.30.

Płatne. Zapisy.

JAK ROBIĆ DIAPORAMĘ

W programie:

1. Diaporama -co to jest?

2. Elementy diaporamy – scenariusz, zdjęcia , ścieżka dźwiękowa

3. Jak zrobić ścieżkę dźwiekową

4. Dobór zdjęć

5. Synchronizacja

Zapisy: info@fotoartfestival.com (ilość miejsc ograniczona)

Cena/ os.: 120 zł

Wpłaty należy dokonać na konto:

Fundacja Centrum Fotografii
Bank PKO BP 49 1020 1390 0000 6702 0139 4865

z dopiskiem: Warsztaty – Diaporama.

PROWADZĄCAY

Cezary Dubiel

Członek Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP, artysta fotografik, diaporamista. Posiadacz największej w Polsce ilości tytułów artystycznych FIAP, Wybitny Artysta FIAP Poziom Diament 3 (EFIAP/d3), Artysta Audiowizualny FIAP (AV -AFIAP). Odznaczony Brązowym Medalem Gloria Artis, dwukrotnie, Złotym Medalem Za Fotograficzną Twórczość, Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości Za Zasługi Dla Fotografii Polskiej, Złotym Medalem Zasłużony Dla Fotografii Polskiej, Medalem Barwy I Broni, Medalem Pro Patria, Srebrną Odznaką Gryfa Zachodniopomorskiego. Otrzymał Nagrodę Artystyczną „Pro-Arte” Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Startuje z powodzeniem w międzynarodowych konkursach fotograficznych, w których zdobył ponad 600 nagród w Polsce i 69 krajach świata. W swoim dorobku ma 11 wystaw indywidualnych i około 600 zbiorowych w 79 krajach na wszystkich kontynentach.


Udział w warsztatach jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na zaprezentowanie prac w ramach Festiwalu, a także na wykorzystanie oraz zamieszczenie imienia i nazwiska uczestnika w komunikacji dotyczącej Festiwalu.
Administratorem zbioru danych osobowych jest Fundacja Centrum Fotografii.
Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć warunkuje możliwość udziału w warsztatach choć warunkuje możliwość udziału w warsztatach oraz że uczestnikowi wydarzenia przysługuje prawo dostępu do jego danych oraz ich poprawiania.

Udostępnij:

Zobacz również

Copyright © 2023 Nipnet